1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 14:04
până la 18.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 18.08.2026 09:00
până la 26.08.2026 12:00
3
Licitaţie
de la 28.08.2026 14:00
până la 28.08.2026 15:09
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 506 250 MDL
Perioada clarificărilor: 12 aug 2026, 14:04 - 18 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor: 18 aug 2026, 9:00 - 26 aug 2026, 12:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Publicitate

Mobilier pentru cămine

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Stefan cel Mare nr. 168
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorica Popovici
Telefonul de contact
+373 22 23-35-03
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 14:04
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 14:04
Achizitii.md ID
21666032
CPV
39100000-3 - Mobilier
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Dulap
Buget: 237000.0 MDL
Activ
Lotul nr. 4 - Etajeră
Buget: 35250.0 MDL
Activ
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Documentația standard.docx
Documentele la ofertă
Documentația standard
12.08.26 14:04
Anunț de participare.pdf Anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare
12.08.26 14:04
Anexe.pdf Anexe.pdf
Documentele la ofertă
Anexe
12.08.26 14:04
Caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
12.08.26 14:04
DUAE.doc
Documentele la ofertă
DUAE
12.08.26 14:04
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.