Achiziţie publică
21666032
Dulap
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 14:04
până la 18.08.2026 09:00
până la 18.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 18.08.2026 09:00
până la 26.08.2026 12:00
până la 26.08.2026 12:00
3
Licitaţie
28.08.2026 14:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
237 000 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 14:04 - 18 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18 aug 2026, 9:00 - 26 aug 2026, 12:00
Începutul licitației:
28 aug 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Dulap
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Stefan cel Mare nr. 168
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorica Popovici
Telefonul de contact
+373 22 23-35-03
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 13:26
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 14:04
Valoarea estimată (fără TVA)
237 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
94,80 MDL
Achizitii.md ID
21666032
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Stefan cel Mare nr. 168
Durata contractului
31 aug 2026 13:57 - 31 dec 2026 13:57
Lista pozițiilor
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare.pdf
Anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare
12.08.26 14:04
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Convexmob
Preţul ofertei:
307 624 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
specificaţii tehnice anexa 22 .signed.pdf
specificaţii tehnice anexa 22 .signed.pdf
ID: 049274db-3220-4b66-b2e4-0d3512a17f2c
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:59
Data deschiderii:
28.08.26 15:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:59
Data deschiderii:
28.08.26 15:24
specificatii de pret anexa 23 .signed.pdf
specificatii de pret anexa 23 .signed.pdf
ID: 4122e6a3-126d-4c2d-a66b-cb6255dd9887
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:59
Data deschiderii:
28.08.26 15:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:59
Data deschiderii:
28.08.26 15:24
garantie de oferta_payment_order.signed.pdf
garantie de oferta_payment_order.signed.pdf
ID: 70ccf8f1-f239-424b-a74a-2b5872a2ab91
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:59
Data deschiderii:
28.08.26 15:24
duae convexmob srl (1).signed.pdf
duae convexmob srl (1).signed.pdf
ID: e1831726-b65e-4289-a286-805e92914969
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
26.08.26 10:59
Data deschiderii:
28.08.26 15:24
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK