Выберите тип процедуры
Коммерческая закупка
21672592
1
Период разъяснений
с
04.09.2026 15:21
по 14.09.2026 11:00
по 14.09.2026 11:00
осталось 9 дней
2
Подача предложений
с
14.09.2026 11:00
по 05.10.2026 11:00
по 05.10.2026 11:00
3
Аукцион
06.10.2026 09:00
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Период разъяснений
Оценочная стоимость без НДС
4 243 716,80 MDL
Период уточнений:
4 сен 2026, 15:21 - 14 сен 2026, 11:00
Подача предложений:
14 сен 2026, 11:00 - 5 окт 2026, 11:00
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Подписаться невозможно
в период Период разъяснений
Achiziţionarea centralizată a Dezinfectanților conform necesităților instituțiilor medico-sanitare publice- IMSP- pentru anul 2027 (listă suplimentară)
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
4 сен 2026, 15:21
Дата последних изменений
4 сен 2026, 15:21
Achizitii.md ID
21672592
MTender ID
CPV
24450000-3 - Produse agrochimice
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Лот № 1 - Lot nr. 1 Peroxid de hidrogen, soluție concentrată 33-35% (medicinal)
Бюджет: 290500.0 MDL
Активный
Лот № 2 - Lot nr. 2 Detergent pentru ADELA-2-200L, Sumer, Turcia.
Бюджет: 33000.0 MDL
Активный
Лот № 3 - Lot nr. 3 Dezinfectant pentru ADELA WD-1 175L, Sumer, Turcia
Бюджет: 5600.0 MDL
Активный
Лот № 4 - Lot nr. 4 Agent de sterilizare pentru Sterilizatorul cu Plasmă Reno S130D. Capsule cu H2O2 10 ml. de unică folosință.
Бюджет: 825000.0 MDL
Активный
Лот № 6 - Lot nr. 6 Detergent sanitizer neutralizer pentru Euronda Eurosafe 60
Бюджет: 40900.0 MDL
Активный
Лот № 10 - Lot nr. 10 Detergent pentru Matachana MAT LD521XLS, Sterilmed WD, Steelco DS610/1SL
Бюджет: 579375.0 MDL
Активный
Лот № 12 - Lot nr. 12 Detergent enzimatic pentru model Detrowasch
Бюджет: 116666.67 MDL
Активный
Лот № 13 - Lot nr. 13 Dezinfectant pentru Melag MELAtherm 10
Бюджет: 9166.68 MDL
Активный
Лот № 15 - Lot nr. 15 Detergent pentru Integra® CUSA® Excel / CUSA® Excel+
Бюджет: 1250.0 MDL
Активный
Активный
Лот № 17 - Lot nr. 17 Soluție gata de utilizare pentru îndepărtarea petelor de iod de pe suprafețe din blocul operator
Бюджет: 3600.0 MDL
Активный
Лот № 18 - Lot nr. 18 Detergent universal pentru curățare zilnică a suprafețelor și pardoselilor in sala de operatie.
Бюджет: 4600.0 MDL
Активный
Лот № 20 - Lot nr. 20 Agent de sterilizare pentru plasmă (Peroxid de hidrogen 50%)
Бюджет: 765000.0 MDL
Активный
Документы процедуры закупок
anunt de participare dezinfectanti_suplimentar.signed.pdf
anunt de participare dezinfectanti_suplimentar.signed.pdf
Документация к предложению
-
4.09.26 15:21
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK