1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:48
până la 10.09.2026 17:00
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 17:00
până la 15.09.2026 16:00
3
Licitaţie
16.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 1 359 600 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 15:48 - 10 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 17:00 - 15 sept 2026, 16:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Servicii de pază pentru perioada 01.10.2026–30.09.2027

Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3129, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, Strii nr.17 bl.a
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Sergiu Schiţa
Telefonul de contact
068661133
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 15:29
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:48
Achizitii.md ID
21671349
CPV
79710000-4 - Servicii de siguranţă
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609011531_Anunt de participare servicii de paza_Anexa 2_din DS.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare
1.09.26 15:48
202609011548_5-6_Specificatii Tehnice si Pret_Anexele_22-23_din DS.docx
Documentele la ofertă
Specificatii Tehnice si de Pret
1.09.26 15:48
202609011548_7_Formularul_DUAE_72_2020.doc
Documentele la ofertă
Formular DUAE
1.09.26 15:48
202609011532_Caiet_de_Sarcini_Anexa_21_din_DS.signed.pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
1.09.26 15:48
202609011532_3-4_Cerere si Declaratia_Anexele 7 si 8_din DS.doc
Documentele la ofertă
Cerere si Declaratie
1.09.26 15:48
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.