1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:48
până la 10.09.2026 17:00
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 17:00
până la 15.09.2026 16:00
3
Licitaţie
16.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 1 350 000 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 15:48 - 10 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 17:00 - 15 sept 2026, 16:00
Începutul licitației: 16 sept 2026, 15:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Paza fizica 24/24 ore la 2 Posturi, conform Anunt de Participare si Caiet de Sarcin
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3129, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, Strii nr.17 bl.a
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Sergiu Schiţa
Telefonul de contact
068661133
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:48
Valoarea estimată (fără TVA)
1 350 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
13 500 MDL
Achizitii.md ID
21671349
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3129, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, Strii nr.17 bl.a
Durata contractului
1 oct 2026 15:42 - 30 sept 2027 15:42
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Paza fizica 24/24 ore la 2 Posturi, conform Anunt de Participare si Caiet de Sarcin CPV: 79713000-5 - Servicii de pază
Cantitatea: 17520.0
Unități de măsură: Om-ora
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609011531_Anunt de participare servicii de paza_Anexa 2_din DS.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare
1.09.26 15:48
202609011548_5-6_Specificatii Tehnice si Pret_Anexele_22-23_din DS.docx
Documentele la ofertă
Specificatii Tehnice si de Pret
1.09.26 15:48
202609011548_7_Formularul_DUAE_72_2020.doc
Documentele la ofertă
Formular DUAE
1.09.26 15:48
202609011532_Caiet_de_Sarcini_Anexa_21_din_DS.signed.pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
1.09.26 15:48
202609011532_3-4_Cerere si Declaratia_Anexele 7 si 8_din DS.doc
Documentele la ofertă
Cerere si Declaratie
1.09.26 15:48
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări