Achiziţie publică
21671349
Servicii de supraveghere și pază tehnică a edificiului
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:48
până la 10.09.2026 17:00
până la 10.09.2026 17:00
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 17:00
până la 15.09.2026 16:00
până la 15.09.2026 16:00
3
Licitaţie
16.09.2026 15:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9 600 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 15:48 - 10 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 17:00 - 15 sept 2026, 16:00
Începutul licitației:
16 sept 2026, 15:18
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Paza 24/24 ore la 1 Post, conform Anunt de Participare si Caiet de Sarcin
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3129, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, Strii nr.17 bl.a
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:48
Valoarea estimată (fără TVA)
9 600 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
96 MDL
Achizitii.md ID
21671349
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3129, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, Strii nr.17 bl.a
Durata contractului
1 oct 2026 15:46 - 30 sept 2027 15:46
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Paza 24/24 ore la 1 Post, conform Anunt de Participare si Caiet de Sarcin
CPV: 79714000-2 - Servicii de supraveghere
Cantitatea: 8760.0
Unități de măsură: Ora
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609011531_Anunt de participare servicii de paza_Anexa 2_din DS.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare
1.09.26 15:48
202609011548_5-6_Specificatii Tehnice si Pret_Anexele_22-23_din DS.docx
Documentele la ofertă
Specificatii Tehnice si de Pret
1.09.26 15:48
202609011532_Caiet_de_Sarcini_Anexa_21_din_DS.signed.pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
1.09.26 15:48
202609011532_3-4_Cerere si Declaratia_Anexele 7 si 8_din DS.doc
Documentele la ofertă
Cerere si Declaratie
1.09.26 15:48
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK