1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:02
până la 07.09.2026 13:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 13:00
până la 14.09.2026 13:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 488 000 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 15:02 - 7 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 13:00 - 14 sept 2026, 13:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

echipament pentru terenuri de joaca

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3909, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Brînză Snejana
Telefonul de contact
029921949
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 15:02
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:02
Achizitii.md ID
21671326
CPV
37500000-3 - Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt.signed.pdf anunt.signed.pdf
Documentele la ofertă
- anunt de participare
1.09.26 15:02
duae_ro_0 (1).doc
Documentele la ofertă
- DUAE
1.09.26 15:02
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.