1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:02
până la 07.09.2026 13:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 13:00
până la 14.09.2026 13:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 250 000 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 15:02 - 7 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 13:00 - 14 sept 2026, 13:00
Începutul licitației: 15 sept 2026, 15:18

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Lot nr. 2 echipament pentru amenajarea terenurilor de joacă la Gradinita nr. 4 ”Zîmbetul”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3909, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Brînză Snejana
Telefonul de contact
029921949
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 14:43
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:02
Valoarea estimată (fără TVA)
250 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
250 MDL
Achizitii.md ID
21671326
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3909, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Durata contractului
26 oct 2026 14:58 - 31 dec 2026 14:58
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Masa cu bancute pentru copii CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
Masa cu bancute pentru copii - configuratie radiala CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
3)
Denumirea
Balansoar cu 4 locuri CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Bucata
4)
Denumirea
Complex de joaca compact cu tobogan si panouri interactive CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
5)
Denumirea
Complex de joaca cu doua turnuri și doua tobogane CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
6)
Denumirea
Complex de joaca cu turn și doua tobogane CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
7)
Denumirea
Casute de joaca cu bancute si panou interactiv CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
8)
Denumirea
Nisipiera cu capac și trei locuri integrate CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Bucata
9)
Denumirea
Nisipiera cu capac și două locuri integrate CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt.signed.pdf anunt.signed.pdf
Documentele la ofertă
- anunt de participare
1.09.26 15:02
duae_ro_0 (1).doc
Documentele la ofertă
- DUAE
1.09.26 15:02
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări