1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:02
până la 07.09.2026 13:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 13:00
până la 14.09.2026 13:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 238 000 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 15:02 - 7 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 13:00 - 14 sept 2026, 13:00
Începutul licitației: 15 sept 2026, 15:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Lotul 1 echipament pentru terenuri de joacă în cadrul proiectului ”Bugetarea participativă 2026”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3909, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Brînză Snejana
Telefonul de contact
029921949
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 14:43
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:02
Valoarea estimată (fără TVA)
238 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
261,80 MDL
Achizitii.md ID
21671326
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3909, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Durata contractului
26 oct 2026 14:51 - 31 dec 2026 14:51
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
complex de joacă CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
tobogan Slide 2,5 m CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
3)
Denumirea
Complex de joacă multifuncțional cu turn, tobogan și zone interactive CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
4)
Denumirea
Tobogan slide CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
5)
Denumirea
Balansoar metalic cu doua locuri pentru copii CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
6)
Denumirea
Leagăn dublu in set cu 2 scaune CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
7)
Denumirea
Legăn cuib CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
8)
Denumirea
Scaun fără spetează CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
9)
Denumirea
Scaun cu protecție CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
10)
Denumirea
Plasă volei outdoor CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
11)
Denumirea
Plasă porți de minifotbal CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
12)
Denumirea
Coș de gunoi CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
13)
Denumirea
Scară din frînghie CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
14)
Denumirea
nisipieră CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
15)
Denumirea
Masa cu scaune dublă CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
16)
Denumirea
Banca de exterior cu spetează CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 3.0
Unități de măsură: Bucata
17)
Denumirea
Banca fara speteaza CPV: 37500000-3 - Jocuri şi jucării
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt.signed.pdf anunt.signed.pdf
Documentele la ofertă
- anunt de participare
1.09.26 15:02
duae_ro_0 (1).doc
Documentele la ofertă
- DUAE
1.09.26 15:02
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări