Выберите тип процедуры
Коммерческая закупка
21672671
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru (ocds... 23084 din 12.08.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1721649223084 din 07.10.2024 „privind încheierea acordului-cadru - Dispozitivelor medicale cu coduri generice pentru anii 2025-2027 (reofertare 16) pentru anul 2027
1
Период разъяснений
с
04.09.2026 18:09
по 14.09.2026 15:30
по 14.09.2026 15:30
осталось 9 дней
2
Подача предложений
с
14.09.2026 15:30
по 22.09.2026 15:30
по 22.09.2026 15:30
3
Аукцион
23.09.2026 15:00
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Период разъяснений
Оценочная стоимость без НДС
523 136,66 MDL
Период уточнений:
4 сен 2026, 18:09 - 14 сен 2026, 15:30
Подача предложений:
14 сен 2026, 15:30 - 22 сен 2026, 15:30
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Подписаться невозможно
в период Период разъяснений
În scopul atribuirii contractelor subsecvente ca urmare a acordului-cadru
(ocds... 23084 din 12.08.2025) încheiat prin procedura de achiziție publică nr. ocds-b3wdp1-MD-1721649223084 din 07.10.2024 „privind încheierea acordului-cadru - Dispozitivelor medicale cu coduri generice pentru anii 2025-2027 (reofertare 16) pentru anul 2027
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
4 сен 2026, 18:09
Дата последних изменений
4 сен 2026, 18:09
Achizitii.md ID
21672671
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Лот № 1 - 66-23084 Pat pediatric (electric) pentru adolescenţi (secţia reanimare) 140420
Бюджет: 11666.66 MDL
Активный
Лот № 2 - 137-23084 Monitor pentru monitorizarea funcțiilor vitale (caracteristici de baza cu accesorii Adult) 260320
Бюджет: 439980.0 MDL
Активный
Лот № 3 - 144-23084 Pulsoximetru portabil, Adult, Pediatric 260430
Бюджет: 71490.0 MDL
Активный
Документы процедуры закупок
caiet de sarcini 16.signed.pdf
caiet de sarcini 16.signed.pdf
Документация к предложению
-
4.09.26 18:09
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK