1
Период разъяснений
с 04.09.2026 15:25
по 09.09.2026 15:22
осталось 4 дня
2
Подача предложений
с 09.09.2026 15:22
по 14.09.2026 15:22
3
Аукцион

4
Оценка
5
Предложения рассмотрены
Статус Активный
Оценочная стоимость без НДС 146 420 MDL
Период уточнений: 4 сен 2026, 15:25 - 9 сен 2026, 15:22
Подача предложений: 9 сен 2026, 15:22 - 14 сен 2026, 15:22
Начало аукциона: не будет использоваться

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Tip: Licență Microsoft Office 365 cu acces la actualizări în permanență; Termenul licenței: 12 luni. Aplicații Office obligatorii: Word, Excel, PowerPoint, Teams, One Drive, SharePoint. Cerințe speciale obligatorii: Microsoft Teams să includă toate funcționalitățile de bază: - Chat, Comunicare Audio și Video în Teams - Colaborare și acces la aplicațiile Office365 - Conferințe și întâlniri audio și video - Versiune mobilă Teams pentru orice dispozitiv Office pentru 5 dispozitive. Cantitatea - 46 Licențe
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Inna Martînova
Контактный номер
068777113
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
Дата последних изменений
4 сен 2026, 16:24
Оценочная стоимость (без НДС)
146 420 MDL
Achizitii.md ID
21672609
Тип процедуры
Закупка малой стоимости
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Адрес поставки
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Срок действия контракта
17 сен 2026 15:25 - 31 дек 2026 14:25
Список позиций
1)
Название
Licență pachet Microsoft Office 365 CPV: 48300000-1 - Пакеты программного обеспечения для создания документов, для создания графики, для обработки изображений, планирования и производительности
Количество: 46.0
Ед. измерения: Unitate
Реклама
Документы процедуры закупок
202609041523_Anunt de participare de valoare mică simplificat.docx
tenderNotice
Anunt de participare
4.09.26 15:25
202609041523_Anunt de participare de valoare mică simplificat.semnat.pdf
Техническая спецификация
Anunt cu anexe pentru completare
4.09.26 15:25
Licență pachet Microsoft Office 365
Дата:
4 сен 2026, 16:24
Название вопроса:
Cantitate
Вопрос:
Bună ziua, Vă rugăm să clarificați dacă se solicită 46 de licențe Microsoft Office 365, valabile pentru 12 luni, câte una pentru fiecare utilizator, fiecare licență permițând utilizarea aplicațiilor Office și a versiunii mobile Microsoft Teams (Android/iOS) pe maximum 5 dispozitive ale utilizatorului, sau dacă numărul de 46 reprezintă cantitatea totală de dispozitive care urmează a fi licențiate.
Ответ (4 сен 2026, 16:56):
Bună ziua, Vă comunicăm că se solicită 46 de licențe Microsoft Office 365, valabile pentru o perioadă de 12 luni, câte o licență pentru fiecare utilizator. Fiecare licență va permite utilizatorului utilizarea aplicațiilor Office și a versiunii mobile Microsoft Teams (Android/iOS), în limitele și condițiile de licențiere stabilite de producător, inclusiv utilizarea pe maximum 5 dispozitive ale utilizatorului, după caz. Prin urmare, cantitatea de 46 se referă la numărul de licențe/utilizatori și nu la numărul total de dispozitive care urmează a fi licențiate.
Название вопроса
Вопрос
Разъяснения