Выберите тип процедуры
1
Период разъяснений
с
04.09.2026 15:25
по 09.09.2026 15:22
по 09.09.2026 15:22
осталось 4 дня
2
Подача предложений
с
09.09.2026 15:22
по 14.09.2026 15:22
по 14.09.2026 15:22
3
Аукцион
не будет использоваться
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Период разъяснений
Оценочная стоимость без НДС
146 420 MDL
Период уточнений:
4 сен 2026, 15:25 - 9 сен 2026, 15:22
Подача предложений:
9 сен 2026, 15:22 - 14 сен 2026, 15:22
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.
Подписаться невозможно
в период Период разъяснений
Licență pachet Microsoft Office 365
Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
4 сен 2026, 15:22
Дата последних изменений
4 сен 2026, 16:24
Achizitii.md ID
21672609
MTender ID
CPV
48300000-1 - Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistică, planificare şi productivitate
Тип процедуры
Закупка малой стоимости
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Документы процедуры закупок
202609041523_Anunt de participare de valoare mică simplificat.docx
tenderNotice
Anunt de participare
4.09.26 15:25
202609041523_Anunt de participare de valoare mică simplificat.semnat.pdf
Техническая спецификация
Anunt cu anexe pentru completare
4.09.26 15:25
Licență pachet Microsoft Office 365
Дата:
4 сен 2026, 16:24
Название вопроса:
Cantitate
Вопрос:
Bună ziua,
Vă rugăm să clarificați dacă se solicită 46 de licențe Microsoft Office 365, valabile pentru 12 luni, câte una pentru fiecare utilizator, fiecare licență permițând utilizarea aplicațiilor Office și a versiunii mobile Microsoft Teams (Android/iOS) pe maximum 5 dispozitive ale utilizatorului, sau dacă numărul de 46 reprezintă cantitatea totală de dispozitive care urmează a fi licențiate.
Ответ (4 сен 2026, 16:56):
Bună ziua, Vă comunicăm că se solicită 46 de licențe Microsoft Office 365, valabile pentru o perioadă de 12 luni, câte o licență pentru fiecare utilizator. Fiecare licență va permite utilizatorului utilizarea aplicațiilor Office și a versiunii mobile Microsoft Teams (Android/iOS), în limitele și condițiile de licențiere stabilite de producător, inclusiv utilizarea pe maximum 5 dispozitive ale utilizatorului, după caz. Prin urmare, cantitatea de 46 se referă la numărul de licențe/utilizatori și nu la numărul total de dispozitive care urmează a fi licențiate.
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK