Выберите тип процедуры
Коммерческая закупка
21657667
Статус
Отменен
Оценочная стоимость без НДС
650 000 MDL
Период уточнений:
21 июл 2026, 14:09 - 27 июл 2026, 12:00
Подача предложений:
27 июл 2026, 12:00 - 31 июл 2026, 12:00
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Tehnică de calcul pentru dotarea sălilor de clase a IPLTPA „Mihail Berezovschi”, mun. Chisinău
Информация об отмене
Причина отмены
Procedura COP nr. ocds-b3wdp1-MD-1784631830429 din 21.07.2026, privind achiziția „Tehnicii de calcul pentru dotarea sălilor de clase a IPLTPA „Mihail Berezovschi”, mun. Chisinău” se anulează în temeiul art. 71, alin. (1), lit. d) „Autoritatea contractantă, din proprie inițiativă, anulează procedura de atribuire a contractului de achiziții publice, dacă ia această decizie înainte de data transmiterii comunicării privind rezultatul aplicării procedurii de achiziție publică, în următoarele cazuri:
... d) au fost depuse numai oferte care:
– sînt neadecvate, inacceptabile sau neconforme;”.
... d) au fost depuse numai oferte care:
– sînt neadecvate, inacceptabile sau neconforme;”.
Дата отмены
20 авг 2026, 14:43
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
2075, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Ciocana str. Igor Vieru 15/4
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
21 июл 2026, 14:09
Дата последних изменений
20 авг 2026, 14:44
Achizitii.md ID
21657667
MTender ID
CPV
30210000-4 - Maşini de procesare a datelor (hardware)
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (товары)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK