Выберите тип процедуры
Коммерческая закупка
21653828
1
Период разъяснений
с
15.07.2026 10:59
по 27.07.2026 10:30
по 27.07.2026 10:30
2
Подача предложений
с
27.07.2026 10:30
по 17.08.2026 10:30
по 17.08.2026 10:30
3
Аукцион
18.08.2026 09:00
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Оценка
Оценочная стоимость без НДС
287 204,29 MDL
Период уточнений:
15 июл 2026, 10:59 - 27 июл 2026, 10:30
Подача предложений:
27 июл 2026, 10:30 - 17 авг 2026, 10:30
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Подписаться невозможно
в период Оценка
Achiziționarea butoanelor oculare pentru protezare și a implanturilor oro-maxilo-faciale conform necesităților IMSP Institutul Oncologic pentru anul 2027
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
15 июл 2026, 10:59
Дата последних изменений
15 июл 2026, 10:59
Achizitii.md ID
21653828
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Лот № 1 - Lot nr. 1 Butoane oculare pentru protezare
Бюджет: 4791.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 2 - Lot nr. 2 Butoane oculare pentru protezare
Бюджет: 71875.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 3 - Lot nr. 3 Butoane oculare pentru protezare
Бюджет: 14375.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 4 - Lot nr. 4 Butoane oculare pentru protezare
Бюджет: 4791.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 5 - Lot nr. 5 Butoane oculare pentru protezare
Бюджет: 4791.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 6 - Lot nr. 6 Butoane oculare pentru protezare
Бюджет: 4791.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 7 - Lot nr. 7 Discuri oculare pentru protezare
Бюджет: 41666.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 8 - Lot nr. 8 Discuri oculare pentru protezare
Бюджет: 4166.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 9 - Lot nr. 9 Monomer acrilic reticulat, autopolimerizabil, pentru proteze oculare, flacon 150 ml, I PAST-CC
Бюджет: 2375.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 10 - Lot nr. 10 Bandă (plastine) de ceară, de bază.
Бюджет: 1583.34 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 11 - Lot nr. 11 Pulbere acrilica pentru scleră pentru protezare, tip 3
Бюджет: 16250.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 12 - Lot nr. 12 Pulbere acrilica pentru scleră pentru protezare, tip 2
Бюджет: 5416.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 13 - Lot nr. 13 Pulbere acrilica pentru scleră pentru protezare, tip 5
Бюджет: 16250.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 14 - Lot nr. 14 Pulbere acrilica pentru scleră pentru protezare, tip 6
Бюджет: 10833.34 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 15 - Lot nr. 15 Pulbere acrilica pentru scleră pentru protezare, tip 7
Бюджет: 16250.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 16 - Lot nr. 16 Acrilat autopolimerizabil la rece.Protacril
Бюджет: 3875.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 19 - Lot nr. 19 Solutie pentru izolarea materialelor.
Бюджет: 333.34 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 20 - Lot nr. 20 Supergips pentru turnarea modelelor.
Бюджет: 3500.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 21 - Lot nr. 21 Polipante pentru lustruire.
Бюджет: 416.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 22 - Lot nr. 22 Polipante pentru lustruire.
Бюджет: 416.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 23 - Lot nr. 23 Freze diamantate conice .
Бюджет: 1666.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 24 - Lot nr. 24 Freze diamantate conice .
Бюджет: 1666.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 25 - Lot nr. 25 Freze diamantate conice.
Бюджет: 1666.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 26 - Lot nr. 26 Pietre- freza metalica.
Бюджет: 1666.67 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 27 - Lot nr. 27 Freze sferice in flacăra.
Бюджет: 500.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 28 - Lot nr. 28 Freze sferice in flacăra.
Бюджет: 250.0 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 29 - Lot nr. 29 Freze conice cu virf ascutit.
Бюджет: 750.0 MDL
Закупка не состоялась
Закупка не состоялась
Лот № 32 - Lot nr. 32 Lac fotopolimerizabil p/u proteze oculare Palaseal
Бюджет: 9083.34 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 35 - Lot nr. 35 Pasta hidroxid de calciu pentru captusala.
Бюджет: 791.67 MDL
Активный
Лот № 53 - Lot nr. 53 lavete pentru dezinfecție
Бюджет: 708.34 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 55 - Lot nr. 55 Pulbere pentru igienizarea cav. bucale
Бюджет: 1166.67 MDL
Активный
Лот № 56 - Lot nr. 56 Pasta pentru indicarea presiunii
Бюджет: 6208.34 MDL
Закупка не состоялась
Лот № 57 - Lot nr. 57 Matrice separatoare metalice.
Бюджет: 1250.0 MDL
Закупка не состоялась
Документы процедуры закупок
anunt de participare_oro.signed.pdf
anunt de participare_oro.signed.pdf
Документация к предложению
-
15.07.26 10:59
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK