1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 17:43
până la 10.09.2026 18:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 18:00
până la 17.09.2026 18:00
3
Licitaţie
18.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 340 000 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 17:43 - 10 sept 2026, 18:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 18:00 - 17 sept 2026, 18:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrări de reparatie a unui foișor dublu pe teritoriul IET „Delia”, mun. Ungheni

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3600, MOLDOVA, Ungheni, locality, Nationala nr.7
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Munteanu
Telefonul de contact
+37368028593
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 17:38
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:43
Achizitii.md ID
21672667
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare
Documentele la ofertă
Anunt de participare
4.09.26 17:43
Caiet de sarcini
Documentele la ofertă
caiet de sarcini
4.09.26 17:43
documentația standard lucrari
Documentele la ofertă
documentatia standarta
4.09.26 17:43
DUAE
Documentele la ofertă
DUAE
4.09.26 17:43
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.