1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 17:43
până la 10.09.2026 18:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 18:00
până la 17.09.2026 18:00
3
Licitaţie
18.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 340 000 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 17:43 - 10 sept 2026, 18:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 18:00 - 17 sept 2026, 18:00
Începutul licitației: 18 sept 2026, 15:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Lucrări de reparatie a unui foișor dublu pe teritoriul IET „Delia”, mun. Ungheni Conform Caietului de sarcini și Listei cu cantitățile de lucrări anexate, fără modificarea acestora
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3600, MOLDOVA, Ungheni, locality, Nationala nr.7
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Munteanu
Telefonul de contact
+37368028593
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:43
Valoarea estimată (fără TVA)
340 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
340 MDL
Achizitii.md ID
21672667
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3600, MOLDOVA, Ungheni, mun.Ungheni, mun.Ungheni
Durata contractului
29 sept 2026 03:00 - 31 oct 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparatie a unui foișor dublu pe teritoriul IET „Delia”, mun. Ungheni CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare
Documentele la ofertă
Anunt de participare
4.09.26 17:43
Caiet de sarcini
Documentele la ofertă
caiet de sarcini
4.09.26 17:43
documentația standard lucrari
Documentele la ofertă
documentatia standarta
4.09.26 17:43
DUAE
Documentele la ofertă
DUAE
4.09.26 17:43
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări