1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 17:15
până la 14.09.2026 17:30
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 17:30
până la 21.09.2026 12:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 64 732,63 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 17:15 - 14 sept 2026, 17:30
Perioada de depunere a ofertelor: 14 sept 2026, 17:30 - 21 sept 2026, 12:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Insulinum humanum (act.rap) 100 UI/ml 3 ml
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Potînga Radu
Telefonul de contact
+37322222490
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:15
Valoarea estimată (fără TVA)
64 732,63 MDL
Achizitii.md ID
21672661
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, conform listei de distributie
Durata contractului
1 ian 2027 02:00 - 31 dec 2027 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Insulinum humanum (act.rap) 100 UI/ml 3 ml CPV: 33600000-6 - Produse farmaceutice
Cantitatea: 1088.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare LB repetat 2027.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare LB repetat 2027.signed
4.09.26 17:15
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentele la ofertă
Declaratie beneficiari efectivi_Model
4.09.26 17:15
Documentatia standard LB repetat 2027.signed
Documentele la ofertă
Documentatia standard LB repetat 2027.signed
4.09.26 17:15
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentele la ofertă
Scrisoare de garantie bancara_Model
4.09.26 17:15
Contract model
Documentele la ofertă
Contract model
4.09.26 17:15
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentele la ofertă
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
4.09.26 17:15
Lista de distributie LB repetat 2027
Documentele la ofertă
Lista de distributie LB repetat 2027
4.09.26 17:15
Propunerea financiară
Specificaţie tehnică
Propunerea financiară
4.09.26 17:15
Propunerea tehnică
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică
4.09.26 17:15
DUAE Model
Documentele la ofertă
DUAE Model
4.09.26 17:15
Cerere de participare_Model
Documentele la ofertă
Cerere de participare_Model
4.09.26 17:15
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări