1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 17:15
până la 14.09.2026 17:30
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 17:30
până la 21.09.2026 12:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 14 630 802,97 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 17:15 - 14 sept 2026, 17:30
Perioada de depunere a ofertelor: 14 sept 2026, 17:30 - 21 sept 2026, 12:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

“Achiziționarea medicamentelor necesare instituțiilor medico-sanitare publice (IMSP) și instituțiilor bugetare care prestează servicii medicale și sociale pentru anul 2027 (Lista de bază, repetat)”

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Potînga Radu
Telefonul de contact
+37322222490
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 17:07
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:15
Achizitii.md ID
21672661
CPV
33600000-6 - Produse farmaceutice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare LB repetat 2027.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare LB repetat 2027.signed
4.09.26 17:15
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentele la ofertă
Declaratie beneficiari efectivi_Model
4.09.26 17:15
Documentatia standard LB repetat 2027.signed
Documentele la ofertă
Documentatia standard LB repetat 2027.signed
4.09.26 17:15
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentele la ofertă
Scrisoare de garantie bancara_Model
4.09.26 17:15
Contract model
Documentele la ofertă
Contract model
4.09.26 17:15
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentele la ofertă
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
4.09.26 17:15
Lista de distributie LB repetat 2027
Documentele la ofertă
Lista de distributie LB repetat 2027
4.09.26 17:15
Propunerea financiară
Specificaţie tehnică
Propunerea financiară
4.09.26 17:15
Propunerea tehnică
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică
4.09.26 17:15
DUAE Model
Documentele la ofertă
DUAE Model
4.09.26 17:15
Cerere de participare_Model
Documentele la ofertă
Cerere de participare_Model
4.09.26 17:15
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.