Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 16:26
până la 08.09.2026 17:00
până la 08.09.2026 17:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 17:00
până la 18.09.2026 07:00
până la 18.09.2026 07:00
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
436 366,67 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 16:26 - 8 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 17:00 - 18 sept 2026, 7:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de catering
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4998, MOLDOVA, Floreşti, or.Floreşti (r-l Floreşti), str. CIPRIAN PORUMBESCU nr.12
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 16:20
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 16:26
Achizitii.md ID
21672645
MTender ID
CPV
55500000-5 - Servicii de cantină şi servicii de catering
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609041623_Anunț de participare servicii catering IPLT Stefan cel Mare 2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 16:26
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK