Achiziţie publică
21672645
Servicii de catering
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 16:26
până la 08.09.2026 17:00
până la 08.09.2026 17:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 17:00
până la 18.09.2026 07:00
până la 18.09.2026 07:00
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
436 366,67 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 16:26 - 8 sept 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 17:00 - 18 sept 2026, 7:00
Începutul licitației:
21 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
494 elevi
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4998, MOLDOVA, Floreşti, or.Floreşti (r-l Floreşti), str. CIPRIAN PORUMBESCU nr.12
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 16:26
Valoarea estimată (fără TVA)
436 366,67 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21672645
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5001, MOLDOVA, Floreşti, or.Floreşti (r-l Floreşti), str. CIPRIAN PORUMBESCU nr.12
Durata contractului
6 oct 2026 05:23 - 1 ian 2027 03:25
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 494.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609041623_Anunț de participare servicii catering IPLT Stefan cel Mare 2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 16:26
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK