Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672627
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 16:22
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 12:00
până la 10.09.2026 13:00
până la 10.09.2026 13:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
29 678,72 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 16:22 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 10 sept 2026, 13:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de reparație a acoperișului clădirii administrative a Inspectoratului General al Poliției, amplasat în mun. Chișinău, str. Tiraspol 11/1 (amplasarea burlanelor de avarie pentru evacuarea apei)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Tiraspol 11/1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 16:22
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 16:22
Achizitii.md ID
21672627
MTender ID
CPV
45300000-0 - Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf
anunț de participare.pdf
tenderNotice
anunț de participare.pdf
4.09.26 16:22
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK