1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 16:22
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 10.09.2026 13:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 29 678,72 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 16:22 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 12:00 - 10 sept 2026, 13:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Lucrări de reparație a acoperișului clădirii administrative a Inspectoratului General al Poliției, amplasat în mun. Chișinău, str. Tiraspol 11/1 (amplasarea burlanelor de avarie pentru evacuarea apei)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Tiraspol 11/1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Veronica Pasat
Telefonul de contact
022868265
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:41
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 16:22
Valoarea estimată (fără TVA)
29 678,72 MDL
Achizitii.md ID
21672627
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Tiraspol 11/1
Durata contractului
18 sept 2026 16:21 - 31 dec 2026 16:21
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație a acoperișului clădirii administrative a Inspectoratului General al Poliției, amplasat în mun. Chișinău, str. Tiraspol 11/1 (amplasarea burlanelor de avarie pentru evacuarea apei) CPV: 45300000-0 - Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
tenderNotice
anunț de participare.pdf
4.09.26 16:22
caiet de sarcini.pdf caiet de sarcini.pdf
Documentele la ofertă
caiet de sarcini.pdf
4.09.26 16:22
2 duae.doc
Documentele la ofertă
2 duae.doc
4.09.26 16:22
ds_lucrari.docx
Documentele la ofertă
ds_lucrari.docx
4.09.26 16:22
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări