Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672564
Servicii de elaborare a proiectului de execuție pentru obiectivul: „Reparația capitală a căii ferate pe segmentele (selectiv): Stația Iargara (km 66 Pc 9 – km 68 Pc 2), Stația Iargara – Prut - 2, (km 77 Pc 9 — km 96 Pc4), Stația Prut-2 – Cahul (km 1 Pc 1– km 41 Pc 10, Stația Cahul – Giurgiulești, km 42 Pc 1 — km 44 Pc 10 cu restabilirea parametrilor tehnici inițiali de exploatare”
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 15:59
până la 15.09.2026 00:00
până la 15.09.2026 00:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
15.09.2026 00:00
până la 08.10.2026 10:00
până la 08.10.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
9 325 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 15:59 - 15 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 0:00 - 8 oct 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de elaborare a proiectului de execuție pentru obiectivul: „Reparația capitală a căii ferate pe segmentele (selectiv): Stația Iargara (km 66 Pc 9 – km 68 Pc 2), Stația Iargara – Prut - 2, (km 77 Pc 9 — km 96 Pc4), Stația Prut-2 – Cahul (km 1 Pc 1– km 41 Pc 10, Stația Cahul – Giurgiulești, km 42 Pc 1 — km 44 Pc 10 cu restabilirea parametrilor tehnici inițiali de exploatare”
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:59
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:59
Achizitii.md ID
21672564
MTender ID
CPV
71300000-1 - Servicii de inginerie
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare _iargara-prut2-cahul-giurgiulești.pdf
anunt de participare _iargara-prut2-cahul-giurgiulești.pdf
tenderNotice
Anunt de participare_ Elaborarea proiectului_Iargara-Prut2-Cahul-Giurgiulești
4.09.26 15:59
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK