1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 15:59
până la 15.09.2026 00:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 15.09.2026 00:00
până la 08.10.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 9 325 000 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 15:59 - 15 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor: 15 sept 2026, 0:00 - 8 oct 2026, 10:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Servicii de elaborare a proiectului de execuție pentru obiectivul: „Reparația capitală a căii ferate pe segmentele (selectiv): Stația Iargara (km 66 Pc 9 – km 68 Pc 2), Stația Iargara – Prut - 2, (km 77 Pc 9 — km 96 Pc4), Stația Prut-2 – Cahul (km 1 Pc 1– km 41 Pc 10, Stația Cahul – Giurgiulești, km 42 Pc 1 — km 44 Pc 10 cu restabilirea parametrilor tehnici inițiali de exploatare”

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Movilean
Telefonul de contact
022-83-42-78
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 15:59
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:59
Achizitii.md ID
21672564
CPV
71300000-1 - Servicii de inginerie
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare _iargara-prut2-cahul-giurgiulești.pdf anunt de participare _iargara-prut2-cahul-giurgiulești.pdf
tenderNotice
Anunt de participare_ Elaborarea proiectului_Iargara-Prut2-Cahul-Giurgiulești
4.09.26 15:59
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.