1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 14:45
până la 10.09.2026 12:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 12:00
3
Licitaţie
15.09.2026 14:46
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 14 234,85 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 14:45 - 10 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 12:00 - 14 sept 2026, 12:00
Începutul licitației: 15 sept 2026, 14:46

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

lotul 10
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5400, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), str.27 August 7
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Luchian
Telefonul de contact
+37369610917
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 14:27
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 14:45
Valoarea estimată (fără TVA)
14 234,85 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
142,35 MDL
Achizitii.md ID
21672540
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5400, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), str.27 August 7
Durata contractului
1 oct 2026 14:40 - 31 dec 2026 14:40
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
ceai CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 32.0
Unități de măsură: Kilogram
2)
Denumirea
sare CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 120.0
Unități de măsură: Kilogram
3)
Denumirea
sare de lamie CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Kilogram
4)
Denumirea
cacao CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 1.6
Unități de măsură: Kilogram
5)
Denumirea
frunza dafin CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 1.3
Unități de măsură: Kilogram
6)
Denumirea
oțet CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 60.0
Unități de măsură: Litru; decimetru cub
7)
Denumirea
biscuiți CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 45.0
Unități de măsură: Kilogram
8)
Denumirea
peltea CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 90.0
Unități de măsură: Kilogram
9)
Denumirea
marar uscat CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 1.8
Unități de măsură: Kilogram
10)
Denumirea
patrunjel uscat CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 1.8
Unități de măsură: Kilogram
11)
Denumirea
mazare verde conservata CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 12.06
Unități de măsură: Kilogram
12)
Denumirea
soda alimentara CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 28.0
Unități de măsură: Kilogram
13)
Denumirea
vanilina CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 0.64
Unități de măsură: Kilogram
14)
Denumirea
stafide CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 12.0
Unități de măsură: Kilogram
15)
Denumirea
pudra de zahar CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 8.0
Unități de măsură: Kilogram
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentele la ofertă
-
4.09.26 14:45
duae_ro_0.doc
Documentele la ofertă
-
4.09.26 14:45
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 14:45
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări