1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 14:45
până la 10.09.2026 12:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 12:00
3
Licitaţie
15.09.2026 12:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 323 805,33 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 14:45 - 10 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 12:00 - 14 sept 2026, 12:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Produse alimentare pentru trimestrul IV anul 2026

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5400, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), str.27 August 7
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Luchian
Telefonul de contact
+37369610917
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 14:45
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 14:45
Achizitii.md ID
21672540
CPV
15800000-6 - Diverse produse alimentare
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentele la ofertă
-
4.09.26 14:45
duae_ro_0.doc
Documentele la ofertă
-
4.09.26 14:45
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 14:45
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.