Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672457
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 13:29
până la 10.09.2026 14:00
până la 10.09.2026 14:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
10.09.2026 14:00
până la 17.09.2026 14:00
până la 17.09.2026 14:00
3
Licitaţie
18.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
394 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 13:29 - 10 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 14:00 - 17 sept 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de mentenanță a echipamentelor criptografice HSM Thales Luna S750
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 13:29
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 13:41
Achizitii.md ID
21672457
MTender ID
CPV
72250000-2 - Servicii pentru sisteme şi asistenţă
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Servicii de mentenanță a echipamentelor criptografice HSM Thales Luna S750
Buget: 394000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anexe la documentatia standard.docx
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard.docx
4.09.26 13:29
anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf
anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf
4.09.26 13:29
anunt de participare.signed.pdf
anunt de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare.signed.pdf
4.09.26 13:29
anexe la documentatia standard.signed.pdf
anexe la documentatia standard.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard.signed.pdf
4.09.26 13:29
7343 04.09.2026 aviz stisc.pdf
7343 04.09.2026 aviz stisc.pdf
Documentele la ofertă
7343 04.09.2026 Aviz STISC.pdf
4.09.26 13:41
declaratia beneficiarilor efectivi.docx
Documentele la ofertă
Declaratia beneficiarilor efectivi.docx
4.09.26 13:41
declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf
declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf
Documentele la ofertă
Declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf
4.09.26 13:41
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK