Achiziţie publică
21672366
15300000-1 - Fructe, legume şi produse conexe
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 11:26
până la 09.09.2026 10:00
până la 09.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
3
Licitaţie
18.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
180 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 11:26 - 9 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 10:00 - 17 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
18 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
15300000-1 - Fructe, legume şi produse conexe
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4116, MOLDOVA, Edineț, s.Brînzeni (r-l Edineţ), s.Brinzeni
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Pascari Vasile Centru de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati (adulte) com. Brinzeni r-nul Edineț
Telefonul de contact
024693304
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 11:24
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 11:26
Valoarea estimată (fără TVA)
180 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 800 MDL
Achizitii.md ID
21672366
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4116, MOLDOVA, Edineț, s.Brînzeni (r-l Edineţ), s.Brinzeni
Durata contractului
19 sept 2026 11:26 - 31 dec 2026 11:26
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt legume septembrie.signed.pdf
anunt legume septembrie.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 11:26
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK