Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 11:26
până la 09.09.2026 10:00
până la 09.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
3
Licitaţie
18.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
180 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 11:26 - 9 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 10:00 - 17 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
15300000-1 - Fructe, legume şi produse conexe
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4116, MOLDOVA, Edineț, s.Brînzeni (r-l Edineţ), s.Brinzeni
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Pascari Vasile Centru de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati (adulte) com. Brinzeni r-nul Edineț
Telefonul de contact
024693304
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 11:26
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 11:26
Achizitii.md ID
21672366
MTender ID
CPV
15300000-1 - Fructe, legume şi produse conexe
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - 15300000-1 - Fructe, legume şi produse conexe
Buget: 180000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt legume septembrie.signed.pdf
anunt legume septembrie.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 11:26
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK