Achiziţie publică
21672325
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ,,Lucrări de reparații capitală a birourilor etajelor 3 și 1 din incinta Consiliului Raional Căușeni.”
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
10 910,77 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ,,Lucrări de reparații capitală a birourilor etajelor 3 și 1 din incinta Consiliului Raional Căușeni.”
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4301, MOLDOVA, Căuşeni, or.Căuşeni, bd. M. Eminescu, 31
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Consiliul raional Căușeni
Telefonul de contact
0243-2-26-50; 0243-2-30-07
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:56
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:58
Valoarea estimată (fără TVA)
10 910,77 MDL
Achizitii.md ID
21672325
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-4301, MOLDOVA, Căuşeni, or.Căuşeni, bd. M. Eminescu, 31
Durata contractului
12 aug 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ,,Lucrări de reparații capitală a birourilor etajelor 3 și 1 din incinta Consiliului Raional Căușeni.”
CPV: 71500000-3 - Servicii privind construcţiile
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
resp 3,1.pdf
resp 3,1.pdf
Model de сontract
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ,,Lucrări de reparații capitală a birourilor etajelor 3 și 1 din incinta Consiliului Raional Căușeni.”
4.09.26 10:58
Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător. După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
ÎI”Platon Alexandru
Preţul ofertei:
10 910,77 MDL
Statut:
Învingător
oferta este conforma
04.09.26 11:00
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK