Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672325
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
10 910,77 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ,,Lucrări de reparații capitală a birourilor etajelor 3 și 1 din incinta Consiliului Raional Căușeni.”
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4301, MOLDOVA, Căuşeni, or.Căuşeni, bd. M. Eminescu, 31
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Consiliul raional Căușeni
Telefonul de contact
0243-2-26-50; 0243-2-30-07
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:58
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:58
Achizitii.md ID
21672325
MTender ID
CPV
71500000-3 - Servicii privind construcţiile
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
resp 3,1.pdf
resp 3,1.pdf
Model de сontract
Servicii de control al calității lucrărilor la obiectul ,,Lucrări de reparații capitală a birourilor etajelor 3 și 1 din incinta Consiliului Raional Căușeni.”
4.09.26 10:58
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK