1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 17:54
până la 08.09.2026 09:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
3
Licitaţie
14.09.2026 13:32
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 22 087 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 17:54 - 8 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 9:30 - 11 sept 2026, 9:30
Începutul licitației: 14 sept 2026, 13:32

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Lot nr. 6 Proteze vasculare liniare Diametru: 10 mm
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aurelia Botica
Telefonul de contact
022222364
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:52
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:54
Valoarea estimată (fără TVA)
22 087 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
2,21 MDL
Achizitii.md ID
21672108
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Durata contractului
15 sept 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lot nr. 6 Proteze vasculare liniare Diametru: 10 mm CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 20.05.2026.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
formularele-f4.1-si-f4.2-lp.xlsx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
model contract.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
duae_ro_0 (1).doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări