Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672108
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 17:54
până la 08.09.2026 09:30
până la 08.09.2026 09:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
3
Licitaţie
14.09.2026 12:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
173 981,60 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 17:54 - 8 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 9:30 - 11 sept 2026, 9:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea protezelor valvulare vasculare conform necesităților IMSP Spitalul Clinic Municipal ,,Sf. Treime” pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:54
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:54
Achizitii.md ID
21672108
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 5 - Lot nr. 5 Proteze vasculare liniare Diametru - 8 mm
Buget: 11720.8 MDL
Activ
Lotul nr. 6 - Lot nr. 6 Proteze vasculare liniare Diametru: 10 mm
Buget: 22087.0 MDL
Activ
Lotul nr. 7 - Lot nr. 7 Proteze vasculare liniare Diametrul: 20 mm
Buget: 8096.0 MDL
Activ
Lotul nr. 8 - Lot nr. 8 Proteze vasculare (Chirurgie Vasculară) L 8
Buget: 10373.0 MDL
Activ
Lotul nr. 9 - Lot nr. 9 Proteze vasculare (Chirurgie Vasculară) L 10
Buget: 10373.0 MDL
Activ
Lotul nr. 10 - Lot nr. 10 Proteze vasculare (Chirurgie Vasculară) B 18x9
Buget: 10373.0 MDL
Activ
Lotul nr. 11 - Lot nr. 11 Proteze vasculare (Chirurgie Vasculară) B 22x11
Buget: 10373.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 03.09.2026.signed.pdf
anunt de participare 03.09.2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK