Achiziţie publică
21672019
Servicii de reparatie si intretinere a stratului rutier la strazile din comuna s.Baius, raionul Leova
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 16:31
până la 09.09.2026 15:26
până la 09.09.2026 15:26
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 15:26
până la 18.09.2026 17:26
până la 18.09.2026 17:26
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
782 471,76 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 16:31 - 9 sept 2026, 15:26
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 15:26 - 18 sept 2026, 17:26
Începutul licitației:
21 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Servicii de reparatie si intretinere a stratului rutier la strazile din comuna s.Baius, raionul Leova
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6311, MOLDOVA, Leova, s.Băiuş, s Baius raionul Leova
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 16:31
Valoarea estimată (fără TVA)
782 471,76 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
7 824,72 MDL
Achizitii.md ID
21672019
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6311, MOLDOVA, Leova, s.Băiuş, s Baius raionul Leova
Durata contractului
24 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de reparatie si intretinere a stratului rutier la strazile din comuna s.Baius, raionul Leova
CPV: 45233142-6 - Lucrări de reparare a drumurilor
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609031624_F 2 BAIUȘu lungimea de 181m ș.signed (4).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 BAIUȘ Viilor cu lungimea de 377m.signed (3).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_documentatia standart drum local.docx
Documentele la ofertă
Documentatia standart
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 BAIUȘ strada Viilor cu L 80.31m (1).signed (3).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 TINERETULUI LUNGIME 1236 M LĂȚIME 4M.signed (1).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 BAIUȘ Căilor Ferate cu lungimea de173 metri.signed (1).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031625_F 2 Viilor cu lungimea de1593.signed (7).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031625_Reparatie cu adaos 1593x3,5.jpg
Documentele la ofertă
Documentele lotului
3.09.26 16:31
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK