Selectaţi tipul procedurii
21672019
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 16:31
până la 09.09.2026 15:26
până la 09.09.2026 15:26
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 15:26
până la 18.09.2026 17:26
până la 18.09.2026 17:26
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
782 471,76 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 16:31 - 9 sept 2026, 15:26
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 15:26 - 18 sept 2026, 17:26
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de reparatie si intretinere a stratului rutier la strazile din comuna s.Baius, raionul Leova_
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6311, MOLDOVA, Leova, s.Băiuş, s Baius raionul Leova
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 15:25
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 16:31
Achizitii.md ID
21672019
MTender ID
CPV
45230000-8 - Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609031624_F 2 BAIUȘu lungimea de 181m ș.signed (4).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 BAIUȘ Viilor cu lungimea de 377m.signed (3).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_documentatia standart drum local.docx
Documentele la ofertă
Documentatia standart
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 BAIUȘ strada Viilor cu L 80.31m (1).signed (3).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 TINERETULUI LUNGIME 1236 M LĂȚIME 4M.signed (1).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031624_F 2 BAIUȘ Căilor Ferate cu lungimea de173 metri.signed (1).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031625_F 2 Viilor cu lungimea de1593.signed (7).pdf
Documentele la ofertă
Caiet de sarcini
3.09.26 16:31
202609031625_Reparatie cu adaos 1593x3,5.jpg
Documentele la ofertă
Documentele lotului
3.09.26 16:31
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK