Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671856
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 11:20
până la 13.09.2026 09:00
până la 13.09.2026 09:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
13.09.2026 09:00
până la 24.09.2026 10:00
până la 24.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
15 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:20 - 13 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13 sept 2026, 9:00 - 24 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de evaluare tehnică, instalare și configurare. Se va asigura conectivitatea între endoscop și mașina de spălarea automată. Termen de garanție minim 6 luni.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August, 1989,63
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:20
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:20
Achizitii.md ID
21671856
MTender ID
CPV
42900000-5 - Diverse utilaje de uz general şi special
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK