1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:20
până la 13.09.2026 09:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 13.09.2026 09:00
până la 24.09.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 15 000 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 11:20 - 13 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor: 13 sept 2026, 9:00 - 24 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Conform Anuntului de Participare
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August, 1989,63
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aliona Turcanu
Telefonul de contact
022275121
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 10:32
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:20
Valoarea estimată (fără TVA)
15 000 MDL
Achizitii.md ID
21671856
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August, 1989,63
Durata contractului
26 sept 2026 10:40 - 31 dec 2026 10:40
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de evaluare tehnică, instalare și configurare. Se va asigura conectivitatea între endoscop și mașina de spălarea automată. Termen de garanție minim 6 luni. CPV: 42900000-5 - Diverse utilaje de uz general şi special
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare .docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:20
anunt de participare.pdf anunt de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:20
duae tip nou.doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:20
documentație standart nou .docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:20
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări