Achiziţie publică
21671838
Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică)
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 12:57
până la 04.09.2026 13:00
până la 04.09.2026 13:00
au rămas 20 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 13:00
până la 10.09.2026 08:00
până la 10.09.2026 08:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
298 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 12:57 - 4 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 13:00 - 10 sept 2026, 8:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Testemitanu 30
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
IMSP Institutul Oncologic IMSP Institutul Oncologic
Telefonul de contact
022852670
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 9:58
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 12:57
Valoarea estimată (fără TVA)
298 000 MDL
Achizitii.md ID
21671838
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Testemitanu 30
Durata contractului
14 sept 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică)
CPV: 72700000-7 - Servicii de reţele informatice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK