1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 12:57
până la 04.09.2026 13:00
au rămas 21 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 13:00
până la 10.09.2026 08:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 298 000 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 12:57 - 4 sept 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor: 4 sept 2026, 13:00 - 10 sept 2026, 8:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică)

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Testemitanu 30
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
IMSP Institutul Oncologic IMSP Institutul Oncologic
Telefonul de contact
022852670
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 12:57
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 12:57
Achizitii.md ID
21671838
CPV
72700000-7 - Servicii de reţele informatice
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 12:57
anunt de participare valoare mica (2).doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 12:57
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.