Achiziţie publică
21671552
Reutilarea cu utilaj sanitar a blocurilor sanitare din incinta I.P. Liceul Teoretic ,,Mihai Eminescu” din satul Sipoteni, raionul Călărași
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 11:35
până la 03.09.2026 12:00
până la 03.09.2026 12:00
2
Propunerea ofertelor
de la 03.09.2026 12:00
până la 08.09.2026 15:00
până la 08.09.2026 15:00
au rămas 4 zile
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
161 911,64 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 11:35 - 3 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
3 sept 2026, 12:00 - 8 sept 2026, 15:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Conform anunțului de participare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 11:35
Valoarea estimată (fără TVA)
161 911,64 MDL
Achizitii.md ID
21671552
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Durata contractului
11 sept 2026 11:34 - 30 sept 2026 11:34
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reutilarea cu utilaj sanitar a blocurilor sanitare din incinta I.P. Liceul Teoretic ,,Mihai Eminescu” din satul Sipoteni, raionul Călărași
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609021131_Specificatii tehnice_Recomandări blocuri sanitare.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
-
2.09.26 11:35
202609021129_202607151412_ANUNT DE PARTICIPARE_simplificat_blocuri sanitare_Sipoteni_UNICEF_2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare
2.09.26 11:35
202609021131_CERINTE_speciale_MANGMENT_SOCIAL_si_de_MEDIU.signed.pdf
Criterii de eligibilitate
-
2.09.26 11:35
202609021132_LINKURI către documentația tehnică_BS_2026.docx
Clarificări pentru participanți
-
2.09.26 11:35
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK