Selectaţi tipul procedurii
21671552
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 11:35
până la 03.09.2026 12:00
până la 03.09.2026 12:00
2
Propunerea ofertelor
de la
03.09.2026 12:00
până la 08.09.2026 15:00
până la 08.09.2026 15:00
au rămas 4 zile
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Propunerea ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
161 911,64 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 11:35 - 3 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
3 sept 2026, 12:00 - 8 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Propunerea ofertelor
Lucrări de reabitare/construcție și reutilare cu utilaj sanitar a blocurilor sanitare din incinta I.P. Liceul Teoretic ,,Mihai Eminescu” din satul Sipoteni, raionul Călărași, proiect finanțat de UNICEF.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 11:27
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 11:35
Achizitii.md ID
21671552
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609021131_Specificatii tehnice_Recomandări blocuri sanitare.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
-
2.09.26 11:35
202609021129_202607151412_ANUNT DE PARTICIPARE_simplificat_blocuri sanitare_Sipoteni_UNICEF_2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunț de participare
2.09.26 11:35
202609021131_CERINTE_speciale_MANGMENT_SOCIAL_si_de_MEDIU.signed.pdf
Criterii de eligibilitate
-
2.09.26 11:35
202609021132_LINKURI către documentația tehnică_BS_2026.docx
Clarificări pentru participanți
-
2.09.26 11:35
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK