Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
02.09.2026 10:28
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
07.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 17:00
până la 11.09.2026 17:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
475 000 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 10:28 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 17:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Stafide uscate pentru panificație (mășcate)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 30
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 10:28
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:28
Achizitii.md ID
21671488
MTender ID
CPV
03200000-3 - Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare. stafidă panificatie.signed.pdf
anunț de participare. stafidă panificatie.signed.pdf
tenderNotice
Anuntul de participare ce contine conditiile de participare si atribuire a contractului
2.09.26 10:28
specificatie tehnica. stafide panificatie.docx
Specificaţie tehnică
Specificatia tehnica confirmata prin aplicarea semnăturii electronice și/sau semnată și ștampilată de către ofertant
2.09.26 10:28
formular oferta. stafide panificatie.docx
Criterii de eligibilitate
Oferta economica confirmata prin aplicarea semnăturii electronice și/sau semnată și ștampilată de către ofertant
2.09.26 10:28
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK