1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 10:12
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 17:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 21 000 EUR
Perioada clarificărilor: 2 sept 2026, 10:12 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 12:00 - 14 sept 2026, 17:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Pungi pentru Pesmeți

Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 30
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Elena Bordianu
Telefonul de contact
060839944
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 10:12
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:12
Achizitii.md ID
21671466
CPV
18900000-8 - Articole de voiaj, şelărie, saci şi săculeţe
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
formular oferta. pungi pesmeti.docx
Criterii de eligibilitate
Oferta economica confirmata prin aplicarea semnăturii electronice și/sau semnată și ștampilată de către ofertant
2.09.26 10:12
anunt de participare. pungi bruschette.signed.pdf anunt de participare. pungi bruschette.signed.pdf
tenderNotice
Anuntul de participare ce contine conditiile de participare si atribuire a contractului
2.09.26 10:12
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.