Achiziţie publică
21671466
Pungi pentru Pesmeți
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 10:12
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 17:00
până la 14.09.2026 17:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
21 000 EUR
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 10:12 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 14 sept 2026, 17:00
Începutul licitației:
15 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Pungi pentru Pesmeți
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 30
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 10:07
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:12
Valoarea estimată (fără TVA)
21 000 EUR
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
210 EUR
Achizitii.md ID
21671466
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 30
Durata contractului
21 sept 2026 10:11 - 30 mart 2027 10:11
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 330000.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
formular oferta. pungi pesmeti.docx
Criterii de eligibilitate
Oferta economica confirmata prin aplicarea semnăturii electronice și/sau semnată și ștampilată de către ofertant
2.09.26 10:12
anunt de participare. pungi bruschette.signed.pdf
anunt de participare. pungi bruschette.signed.pdf
tenderNotice
Anuntul de participare ce contine conditiile de participare si atribuire a contractului
2.09.26 10:12
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK