Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
01.09.2026 16:36
până la 03.09.2026 10:00
până la 03.09.2026 10:00
a rămas 1 zi
2
Propunerea ofertelor
de la
03.09.2026 10:00
până la 07.09.2026 17:00
până la 07.09.2026 17:00
3
Licitaţie
08.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
217 767 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 16:36 - 3 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
3 sept 2026, 10:00 - 7 sept 2026, 17:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Reparatia curenta a Pavilioanelor la Gradinita de copii s.Hagimus raionul
Causeni
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4319, MOLDOVA, Căuşeni, s.Hagimus, Ștefan cel Mare 138
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 16:23
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 16:36
Achizitii.md ID
21671380
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
202609011625_ANUNT DE PARTICIPARE pavilioane.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de participare
1.09.26 16:36
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK