Achiziţie publică
21671380
Reparatia curenta a Pavilioanelor la Gradinita de copii s.Hagimus raionul Causeni
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 16:36
până la 03.09.2026 10:00
până la 03.09.2026 10:00
a rămas 1 zi
2
Propunerea ofertelor
de la 03.09.2026 10:00
până la 07.09.2026 17:00
până la 07.09.2026 17:00
3
Licitaţie
08.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
217 767 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 16:36 - 3 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
3 sept 2026, 10:00 - 7 sept 2026, 17:00
Începutul licitației:
8 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
conform caietului de sarcini
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4319, MOLDOVA, Căuşeni, s.Hagimus, Ștefan cel Mare 138
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 16:36
Valoarea estimată (fără TVA)
217 767 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
2 177,67 MDL
Achizitii.md ID
21671380
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4319, MOLDOVA, Căuşeni, s.Hagimus, Ștefan cel Mare 138
Durata contractului
14 sept 2026 16:34 - 31 dec 2026 15:34
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reparatia curenta a Pavilioanelor la Gradinita de copii s.Hagimus raionul Causeni
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609011625_ANUNT DE PARTICIPARE pavilioane.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de participare
1.09.26 16:36
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK