1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 13:47
până la 11.09.2026 10:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 1 072 014 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 13:47 - 11 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 11 sept 2026, 10:00 - 22 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Lucrari de reparatie a unor spații din subsolul edificiului IMSP AMT Centru, bloc CCD, conform listei cantităților de lucrări prevăzute în caietul de sarcini.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August, 1989,63
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aliona Turcanu
Telefonul de contact
022275121
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 13:19
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 13:47
Valoarea estimată (fără TVA)
1 072 014 MDL
Achizitii.md ID
21671287
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August, 1989,63
Durata contractului
24 sept 2026 13:38 - 31 dec 2026 13:38
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrari de reparatie a unor spatii din subsolul edificiului IMSP AMT Centru. CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Metru
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.pdf caiet de sarcini.pdf
Specificaţie tehnică
-
1.09.26 13:47
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
duae.doc
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
documentatia sandart lucrari_actualizata.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
anunt de participare.pdf anunt de participare.pdf
tenderNotice
-
1.09.26 13:47
duae.pdf duae.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări