1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 13:47
până la 11.09.2026 10:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 1 072 014 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 13:47 - 11 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 11 sept 2026, 10:00 - 22 sept 2026, 10:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Lucrări de reparație a unor spații din subsolul edificiilor a IMSP AMT Centru, bloc CCD conform listei cantităților de lucrări prevăzute în caietul de sarcini.

Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August, 1989,63
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aliona Turcanu
Telefonul de contact
022275121
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 13:47
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 13:47
Achizitii.md ID
21671287
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.pdf caiet de sarcini.pdf
Specificaţie tehnică
-
1.09.26 13:47
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
duae.doc
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
documentatia sandart lucrari_actualizata.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
anunt de participare.pdf anunt de participare.pdf
tenderNotice
-
1.09.26 13:47
duae.pdf duae.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 13:47
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.