1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 19:30
până la 20.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 20.08.2026 11:00
până la 01.09.2026 11:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 3 950 000 MDL
Perioada clarificărilor: 10 aug 2026, 19:30 - 20 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor: 20 aug 2026, 11:00 - 1 sept 2026, 11:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Reparația cabinelor ascensoarelor din blocurile de locuit

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Mihai Eminescu, 33
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
dglca dglca
Telefonul de contact
022242501
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 19:30
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 19:30
Achizitii.md ID
21665280
CPV
50800000-3 - Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anexa 22-23.docx
Documentele la ofertă
anexa 22-23.docx
10.08.26 19:30
anexa 22-23.pdf anexa 22-23.pdf
Documentele la ofertă
anexa 22-23.pdf
10.08.26 19:30
anunt de participare.signed.pdf anunt de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de participare.signed.pdf
10.08.26 19:30
duae.doc
Documentele la ofertă
duae.doc
10.08.26 19:30
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.