Achiziţie publică
21663252
Lucrari de amenajare caii de acces spre parcarea institutiei
1
Perioada de actualizare
de la 04.08.2026 14:07
până la 10.08.2026 10:00
până la 10.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 10.08.2026 10:00
până la 13.08.2026 10:00
până la 13.08.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
214 805 MDL
Perioada clarificărilor:
4 aug 2026, 14:07 - 10 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 aug 2026, 10:00 - 13 aug 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrari de amenajare caii de acces spre parcarea institutiei
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD3101, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, str.Decebal 101
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 aug 2026, 13:55
Data ultimilor modificări
6 aug 2026, 8:03
Valoarea estimată (fără TVA)
214 805 MDL
Achizitii.md ID
21663252
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD3101, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, str.Decebal 101
Durata contractului
18 aug 2026 14:03 - 30 dec 2026 14:03
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrari de amenajare caii de acces spre parcarea institutiei
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.pdf
anunt de participare.pdf
Documentele la ofertă
-anunt de participare.pdf
4.08.26 14:07
lista cu cantități de lucrări.docx
Documentele la ofertă
-Lista cu cantități de lucrări
6.08.26 08:03
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
STONE COUNTER
Preţul ofertei:
154 655,32 MDL
Statut:
Învingător
Oferta corespunde cerintelor solicitate si pretul cel mai scăzut pe lot
13.08.26 12:03
Motivul: Oferta corespunde cerintelor solicitate si pretul cel mai scăzut pe lot
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
declaratie de neîncadrarea.signed.pdf
declaratie de neîncadrarea.signed.pdf
ID: 446d8310-183f-4d44-bb75-ae9ea2bf94b4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
declarație pe propria răspundere.signed.pdf
declarație pe propria răspundere.signed.pdf
ID: 495ac93c-ad24-43da-b104-18878cd894d2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 09:00
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
certificat privind lipsa restantelor - 1507572.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1507572.signed.pdf
ID: 57e33429-cd16-4e9a-b2ab-96530e2a754a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
contract+proces-verbal.signed.pdf
contract+proces-verbal.signed.pdf
ID: 5b08a064-c058-4733-9a65-70b6803536d4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
foca iurie responsabil.signed.signed.pdf
foca iurie responsabil.signed.signed.pdf
ID: ccd1f268-ae3a-479d-9baa-ca61bce6d061
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:01
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
12.08.26 23:02
Data deschiderii:
13.08.26 10:16
2
Denumirea participantului:
Narcis-VS
Preţul ofertei:
163 148,86 MDL
Statut:
Anulat
Ofertantul nu corespunde altor criterii de selecție
13.08.26 12:02
Motivul: Ofertantul nu corespunde altor criterii de selecție
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
certificat contul bancar.подписан.signed.pdf
certificat contul bancar.подписан.signed.pdf
ID: c463b282-46f9-412d-8820-a2390b41d825
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
certificat privind lipsa restantelor - 0243199.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 0243199.signed.pdf
ID: f2f674fb-7b74-4cfa-90ee-c8f68afd1a76
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
13.08.26 03:53
Data deschiderii:
13.08.26 10:40
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK